Poznaj nas

Jeśli szukacie kogoś, komu zależy tak samo jak Wam na tym by film i zdjęcia były naprawdę wyjątkowe, to dobrze trafiliście.

Profesjonalne podejście, profesjonalna praca na profesjonalnym sprzęcie to, to co nas wyróżnia. Całość w przystępnej i dobrze zbilansowanej cenie. Wiemy o tym my i Ci, którzy skorzystali już z naszych usług. Czas żebyście i Wy się o tym przekonali.

Jesteśmy młodą i może właśnie przez to bardzo ambitną i wiele wymagającą od siebie firmą. Pierwsze śluby jakie mieliśmy przyjemność uwiecznić odbyły się w 2007r ( wideo) i 2011r(foto). Posiadamy więc już „kilkuletnie” doświadczenie, a naszymi realizacjami uszczęśliwiliśmy już wiele Par Młodych. Od tamtej pory zmieniło się wiele. Zarówno jeśli chodzi o sprzęt jaki nasz warsztat i umiejętności. Nie poprzestajemy na tym i ciągle staramy się doskonalić. Może jesteśmy bardzo ambitni, a może po prostu to lubimy… a może jedno i drugie 🙂

Kim jesteśmy

Filmuję od 2007 roku i niezmiennie sprawia mi to przyjemność. To ogromny komfort, gdy praca daje nam satysfakcję i możemy się w niej spełniać. Tak właśnie jest w moim przypadku.

Jako firma, ciągle staramy się doskonalić – zarówno jeśli chodzi o sprzęt jak i o nasz warsztat i umiejętności. Mateusz Asztemborski, Kamerzysta

Każde wesele to nowa historia i nowe wyzwania. Wiem, jak bardzo wyjątkowym dniem jest dla was dzień ślubu – sami przechodziliśmy to jakiś czas temu. Zrobimy wszystko, byście do przygotowanego przez nas materiału chętnie wracali przez długie lata.

Na moich zdjęciach, zawsze staram się uchwycić emocje, bo to one najbardziej uruchamiają wspomnienia.Żaneta Asztemborska, Fotograf

Sprzęt

Nagrywamy doskonałą „lustrzaną” kamerą Canon c100 Mark II, która nadaje filmowi wyjątkowy charakter.

Dowiedz się więcej!

Zdjęcia wykonujemy lustrzanką marki Nikon D810, korzystając z obiektywów zmienno i stałoogniskowych.

Dowiedz się więcej!

Jeśli tylko warunki pogodowe pozwolą, do Państwa dyspozycji jest dron DJI Phantom 3 Advanced

Dowiedz się więcej!

Nasz drugi aparat pełnoklatkowy – Canon D750!


Dowiedz się więcej!

Rewelacyjny aparat do nagrywania Canon 6d. Dzięki niemu możemy nagrywać Ważne Momenty na dwie kamery w „lustrzankowej”jakości.


Dowiedz się więcej!

Do zbierania dźwięku wykorzystujemy prócz profesjonalnych rejestratorów Zoom, mikrofony bezprzewodowe Boya Microport. Dźwięk nagrywamy bezpośrednio z mikrofonu przyczepionego np. do klapy marynarki!

Dowiedz się więcej!
FILMOWANIE JEST DLA NAS CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO PRACĄ –  TO NASZA PASJA

To naprawdę duży komfort kiedy praca daje nam satysfakcję i możemy się w niej spełniać. Efekt takiej pracy cieszy zarówno tych, dla których pracujemy jak i nas samych. Staramy się opowiedzieć okiem obiektywów Waszą historię, która jest równie prawdziwa jak pasja z jaką podchodzimy do każdego nowego rozdziału, który nią piszemy…

To co nas wyróżnia to przede wszystkim chęć sprawienia jak największej przyjemności oglądającym.

To Święto Młodej Pary, jeden z najwspanialszych dni w ich życiu. Musimy sprawić by to co od nas dostaną przypominało im o tym i powodowało za każdym razem pozytywne emocje. Nic tak nas nie cieszy jak podziękowania od Par Młodych, już po obejrzeniu filmu i zdjęć… wtedy wiemy że nasza praca ma sens.

Posiadamy uprawniania świadczące o przygotowaniu do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznej!  (dokument wymagany przez księży do udzielenia zgody na pracę kamerzysty lub fotografa podczas Ceremonii Zaślubin)

NIE ODDAMY MATERIAŁU DOPÓKI EFEKT KOŃCOWY NIE BĘDZIE NAS CIESZYŁ

Każdego roku…

PRZERABIAMY
0
GIGABAJTÓW DANYCH
NAGRYWAMY PONAD
0
GODZIN MATERIAŁU
WYKONUJEMY CONAJMNIEJ
0
ZDJĘĆ
POZNAJEMY ŚREDNIO
0
MŁODYCH PAR
POZNAJEMY ŚREDNIO
0
PAR