Cieszymy się, że zajrzeliście na naszą stronę. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu to czego szukacie.

Oferta jaką mamy dla Was przygotowaną jest wyjątkowa. Profesjonalna jakość w dobrej cenie to, to co nas wyróżnia… ale to nie wszystko. Każde wesele to nowa historia i nowe wyzwania. Wiemy, jak bardzo wyjątkowym dniem jest dzień ślubu. Sami przechodziliśmy to jakiś czas temu.

Zależy nam na uchwyceniu emocji bo one najbardziej uruchamiają wspomnienia.

Wiemy, że aby efekt końcowy obrazował to co się w tym wszystkim działo konieczna jest porządna kamera – wzrok dla każdego jest bardzo ważnym zmysłem poznawczym. Dlatego zdecydowaliśmy się sprawdzoną markę w postaci Canona c100 Mark II. Dzięki temu uzyskujemy „lustrzaną” jakość, która nadaje film wyjątkowy charakter. Filmujemy na ziemi i w powietrzu. Do urozmaicenia naszych filmów wykorzystujemy Drona DJI Phantom 3 ADVANCED. Ujęcia z powietrza mają niepowtarzalny klimat i pozwalają spojrzeć z innej perspektywy. Dobry obraz to nie wszystko musi też być dobry dźwięk. Dlatego nie wyobrażamy sobie pracy bez mikrofonów Roode czy rejestratorów dźwięku Zoom’a. Tym samym zmniejszamy do minimum efekt echa w koście czy pogłosu na Sali.
Podczas całego reportażu dajemy z siebie 110% – często wchodzimy jako goście, a wychodzimy jako dobrzy znajomi. Miła atmosfera to podstawa i klucz do dobrych ujęć. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest fakt że robimy to co kochamy i realizujemy swoje pasje.

Opcja "Wideo"

PLN 3000

 • Filmowanie dronem w cenie!
  (Miejsce przygotowań Pary , kościół, sala weselna.)
 • Profesjonalny montaż audio&video
 • Długość filmu do wyboru:
  wersja „long” 60-90min
  wersja „short” 30-60min
 • Dedykowany pendrive materiały video Mp4 HD
 • Dźwięk zbierany rejestratorami zoom oraz BOYA Microport

Opcja "Foto"

PLN2500

 • Foto reportaż ślubny:
  300-400 zdjęć w wersji .jpg
 • Wszystkie zdjęcia poddawane korekcji barwnej w razie potrzeby również korekcji graficznej**
 • Plener w dniu ślubu w cenie (10 – 20 ujęć)
 • Dedykowany pendrive zdjęcia .jpg
 • Fotoksiążka A4
  10 zdjęć 15×21,
  50 zdjęć 10×15
*o ile warunki pogodowe na to pozwalają
** Usuwanie znamion, blizn, trądzik…

3h sesja video (oddzielny klip z ujęć plenerowych + ujęcia dodane do intra) lub foto (50-70 ujęć) w innym terminie niż data ślubu 500zł
Video z podziękowaniem dla rodziców 450zł

VIDEO

Wiemy jakie ujęcie będą nam potrzebne w montażu i właśnie takich szukamy. Film musi być wyjątkowy i ciekawy… zależy nam na tym sak samo jak nie bardziej niż Parze z którą mamy przyjemność pracować. Jesteśmy elastyczni i gdy jest taka potrzeba potrafimy szybko odnaleźć się w nowych warunkach.

Staramy się być niewidoczni, a dzięki zdobytemu doświadczeniu filmujemy to co powinno być sfilmowane.

Standardowo film trwa ok. 2 godz. po edycji. Każde nagranie otwiera wstęp – teledysk, który musi zachwycić Was i Waszych gości. Oprócz tego są też inne klipy oraz oryginalny materiał z zabawy. Wszystko doskonale wysmakowane i zbilansowane tak by całość oglądało się naturalnie i z zaciekawieniem.

Cena za usługę filmowania: 2500zł (w cenie nagrywanie *Dronem z powietrza)

* o ile warunki pogodowe na to pozwalają.

FOTO

Z całego dnia ślubu oddajemy na „czysto” 400-500 zdjęć w wersji elektronicznej. Oczywiście wszystkie robione są w raw’ach a następnie w post produkcji poddawane korekcji barwnej w programie Adobe Lightroom i gdy zajdzie taka potrzeba retuszowi w Adobe Photoshop CC 2015. Dla zachowania właściwej kolorystyki ”wywołujemy” je na sprzęcie Apple i monitorach Eizo.

Cena za usługę foto: 1500zł*

*Cena dostępna tylko w pakiecie video +foto. Usługa samego foto bez video wynosi 2000zł

Doświadczenie i najlepszy sprzęt pozwalają nam uchwycić emocje na zdjęciach tak by żyły w Waszych szufladach i na dyskach przez długie lata.

Plener w dniu wesela w cenie, w innym terminie i dowolnym miejscu 500zł.

Przy wyborze PEŁNEJ opcji video+foto pracują dwie osoby kamerzysta i fotograf.

Materiał oddajemy na:

pendrive 32gb – materiał video Mp4 + zdjęcia .jpg

1 komplet BluRay HD

2 komplety DVD

fotoksiążka A4

3 zdjęcia A4 w antyramie
materiał nie jest blokowany, dzięki temu macie możliwość dowolnej ilości kopii

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu: DRON dji phantom 3 advanced, system stabilizujacy- Stabi Fly (kamizelka+ramię), rejestratory dźwięku Zoom, mikrof zew. RODE, dodatkowe oświetlenie (gdy jest taka potrzeba), statywy (stojące, naramienne), kółka pod statyw i inne…